Komerční elektroinstalace

Elektroinstalace pro komerční/průmyslové objekty

Komerční instalace provádí firma již od začátku svého působení na trhu, a to po celé ČR i SR. Některé projekty jsme úspěšně realizovali i v zahraničí např. ve Švýcarsku nebo Německu.

Naši technici i elektromontéři mají velké zkušenosti s náročnými podmínkami provozů, zejména chemických a strojírenských. Podstatnou část pracovní náplně tvoří také instalace v obchodních a kancelářských centrech, nemocnicích, jejich údržba a servis.


Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás

Poptat služby

Kompletní elektroinstalace

Díky vlastnímu skladu materiálu a přizpůsobenému zázemí jsme schopni ve velmi krátké době reagovat na potřeby zákazníků, zejména údržeb, 24 hodin denně. Podstatnou část instalací provádíme v nočních hodinách, což je nezbytné například pro obchodní prostory.

Servisní práce tohoto druhu provádíme například pro firmy TESCO STORES ČR, a.s. nebo Lidl Česká republika v.o.s. a to v provozovnách po celé České republice, a některé práce i na Slovensku.


Naše služby

Významnou skupinu zákazníků naší společnosti tvoří také bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek.

Provádíme nejčastěji tyto práce:
  • revize společných prostor,
  • opravy a instalace systému domácích telefonů,
  • instalace zařízení pro zvýšení bezpečnosti - přístupové a kamerové systémy,
  • výměny stoupacích vedení.

Výměna stoupacích vedení

Právě výměna stoupacích vedení bývá často opomíjena, přitom v mnoha domech jde o rozvody nevyhovující, desítky let staré, které pro obyvatele představují provozní, ale i bezpečnostní riziko. Naše firma disponuje silným personálním a technickým zázemím, proto jsme schopni realizovat tyto výměny během jediného dne, bez ohledu na počet podlaží domu. Dopad na obyvatele se tím minimalizuje.


Jsme smluvní certifikovaný partner PRE.

Potřebujete se poradit? Máte zájem o zpracování cenové nabídky? Neváhejte nás kontaktovat.

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 777 030 144 nebo +420 777 030 111, napište nám mail na revel@revel.cz a nebo se nám ozvěte pomocí kontaktního formuláře.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.