Silnoproud, slaboproud...

Tedy kompletní elektroinstalace.

Nabízíme kompletní realizace projektů elektromontáží v domovní výstavbě, průmyslových objektech, hotelových zařízeních, obchodních domech i administračních budovách.

Poptat služby

Vše od vypracování návrhu přes montáž a revizi hromosvodů, až po instalaci inteligentní domácnosti.

V rámci poskytování kompletních služeb zajistíme vše od vypracování návrhu, včetně projektové dokumentace přes montáže hromosvodů, elektrických vytápění, veřejných osvětlení, údržbářské práce větších objektů, projekční činnost a poradenství v oboru, až po revize elektrických zařízení, do i nad 1000 V nebo instalaci zabezpečovacích zařízení či kamerových systémů.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás

Poptat služby

Elektroinstalace pro

Komerční a průmyslové objekty

Zajišťujeme kompletní realizace elektroinstalace v komerčních a průmyslových objektech. Elektroinstalace pro komerční a průmyslové projekty realizujeme po celé České republice. Některé projekty jsme úspěšně realizovali i v zahraničí např. na Slovensku, ve Švýcarsku nebo Německu.

Bytové a rodinné domy

Provádíme veškeré elektroinstalace a elektroinstalační práce bytových a rodinných domů. Zajistíme vše od konzultace přes projekt a realizaci, až po revizi a pozáruční servis. Realizujeme projekty domů řešené jak v základní, ekonomické variantě, tak i technicky a designově náročnější domy a vily.

Klienti

S kým spolupracujeme

A s kým spolupracujeme? Například s firmami TESCO STORES ČR, a.s. nebo Lidl Česká republika v.o.s. a to v provozovnách po celé České republice. Zároveň jsme smluvním certifikovaným partnerem PRE Praha a.s. Pro zákazníky PRE zajišťujeme veškeré práce na neměřených částech distribuční sítě.

Lidl
Tesco
Albert
Globus

25
25 let zkušeností v oboru O společnosti
4000
4000 položek skladem Náš e-shop
24/7
24/7 havarijní servis pro smluvní partnery Havarijní servis
9001
9001 vlastníme certifikát ISO 9001 O společnosti