Elektronické zabezpečovací systémy EZS

Dodávky a montáže EZS

Zabezpečovací systémy dnes patří k víceméně nutné výbavě všech komerčních a stále více i občanských staveb. Našim zákazníkům nabízíme dodávky a montáže těchto systémů od několika renomovaných světových výrobců. Kromě kvalitní instalace je samozřejmostí i diskrétní přístup a přizpůsobení všem potřebám zákazníků, případně propojení s dalšími systémy např. EPS, CCTV.

Poptat služby

Typy zabezpečovacích systémů

Zabezpečovací systém SATEL

Základním kamenem našich montáží se stala zejména firma SATEL pro svou intuitivní jednoduchost pro zákazníky a zároveň spolehlivost z technického hlediska. Systém od firmy SATEL je ideálním řešením tam, kde je zapotřebí jednoduchý a spolehlivý zabezpečovací systém s GSM komunikátorem. Je navržen primárně pro zabezpečení malých objektů a zařízení. Volitelné je použití bezdrátových pohybových detektorů a magnetických kontaktů.

Zabezpečovací systémy Jablotron

Vzhledem k velkému zájmu zákazníků na instalace systémů Jablotron, se naše firma stala certifikovaným partnerem firmy JABLOTRON ALARMS a.s. a zároveň autorizovaným partnerem pro kvalifikovanou montáž systému Jablotron 100. Jablotron je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Proč Revel?

Už 20 let vám pomáháme

Kontaktujte nás

Bližší informace vám poskytneme na telefonu

Partneři

Pro koho jsme pracovali?

 

Lidl
Tesco
Albert
Globus

25
25 let zkušeností v oboru O společnosti
4000
4000 položek skladem Náš e-shop
24/7
24/7 havarijní servis pro smluvní partnery Havarijní servis
9001
9001 vlastníme certifikát ISO 9001 O společnosti