Inteligentní dům

Inteligentní chytrá instalace

Naše firma je certifikovaným partnerem celosvětové organizace KNX zastřešující standard pro systémové instalace, nebo-li tzv. Inteligentní budovy. Tento trend se u nás již naštěstí dostává do povědomí zákazníků, kteří nechtějí šetřit na špatném místě. A to v investicích do budoucnosti, ale raději chtějí společně s komfortem, který systém nabízí, mít možnost šetřit náklady na provoz stavby, ať už se jedná o administrativní budovy, a nebo rodinné domy.

Poptat služby

Systémové/ Inteligentní instalace/ Inteligentní budovy

Samozřejmostí systému je spolupráce s domácími spotřebiči a dalšími systémy, jako pohony vrat, regulace topení/ klimatizace nebo spolupráce s EZS, například pro oboustrannou komunikaci pomocí GSM pro různá hlášení o stavu domácnosti, zhasnutí osvětlení a přechod na útlumovou teplotu v objektu při zakódování apod.

Mimo standardizované systémy KNX, jejichž výrobou se zabývá dnes již více než 300 vzájemně kompatibilních výrobců po celém světě, řešíme i montáže "jedno-firemních" systémů renomovaných výrobců. Například ABB se systémem Ego-n a další.

Proč Revel?

Už 20 let vám pomáháme

Kontaktujte nás

Bližší informace vám poskytneme na telefonu

Partneři

Pro koho jsme pracovali?

 

Lidl
Tesco
Albert
Globus

25
25 let zkušeností v oboru O společnosti
4000
4000 položek skladem Náš e-shop
24/7
24/7 havarijní servis pro smluvní partnery Havarijní servis
9001
9001 vlastníme certifikát ISO 9001 O společnosti