jste zde: úvodní » Slaboproudé rozvody » Zabezpečovací systémy - EZS


Zabezpečovací systémy - EZS

Zabezpečovací systémy dnes patří k víceméně nutné výbavě všech komerčních a stále více i občanských staveb. Našim zákazníkům nabízíme dodávky a montáže těchto systémů od několika renomovaných světových výrobců. Kromě kvalitní instalace je samozřejmostí i diskrétní přístup a přizpůsobení všem potřebám zákazníků, případně propojení s dalšími systémy např. EPS, CCTV.

Zabezpečovací systém SATEL

Základím kamenem našich montáží se stala zejména firma SATEL pro svou intuitivní jednoduchost pro zákazníky a zároveň spolehlivost z technického hlediska. Systém od firmy SATEL je ideálním řešením tam, kde je zapotřebí jednoduchý a spolehlivý zabezpečovací systém s GSM komunikátorem. Je navržen primárně pro zabezpečení malých objektů a zařízení. Volitelné je použití bezdrátových pohybových detektorů a magnetických kontaktů.

Zabezpečovací systémy Jablotron

Vzhledem k velkému zájmu zákazníků na instalace systémů Jablotron, se naše firma stala certifikovaným partnerem firmy JABLOTRON ALARMS a.s. a zároveň autorizovaným partnerem pro kvalifikovanou montáž systému Jablotron 100. Jablotron je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Tel: 777 030 113, 777 030 111 , mail: revel@revel.cz

Potřebujete se poradit? Máte zájem o zpracování cenové nabídky? Neváhejte nás kontaktovat.

© Všechna práva vyhrazena Revel plus s.r.o. - výroba rozvaděčů, elektrikář, revize elektro

webové stránky ANTstudio.cz

Jiráskova 1475,
277 11 Neratovice

tel: 315 684 257
e-mail: rliby@revel.cz
http://www.revel.cz