jste zde: úvodní » Silnoproudé rozvody » Systémové / Inteligentní instalace / Inteligentní budovy


Systémové / Inteligentní instalace / Inteligentní budovy

Naše firma je certifikovaným partnerem celosvětové organizace KNX zastřešující standard pro systémové instalace, nebo-li tzv. Inteligentní budovy.

Tento trend se u nás již naštěstí dostává do povědomí zákazníků, kteří nechtějí šetřit na špatném místě. A to v investicích do budoucnosti, ale raději chtějí společně s komfortem, který systém nabízí, mít možnost šetřit náklady na provoz stavby, ať už se jedná o administrativní budovy, a nebo rodinné domy.

Mimo standardizované systémy KNX, jejichž výrobou se zabývá dnes již více než 300 vzájemně kompatibilních výrobců po celém světě, řešíme i montáže "jedno-firemních" systémů renomovaných výrobců. Například ABB se systémem Ego-n a další...

http://knx.org - domovská stránka asociace KNX

http://www117.abb.com/Ego-n - Ego-n

http://www117.abb.com/KNX - iBus - Více informací o KNX v českém jazyce

Samozřejmostí systému je spolupráce s domácími spotřebiči, nebo například běžné věci jako pohony vrat, regulace topení / klimatizace, a nebo spolupráce s EZS například pro oboustranou komunikaci pomocí GSM pro různá hlášení o stavu domácnosti, zhasnutí osvětlení a přechod na útlumovou teplotu v objektu při zakódování apod.

Potřebujete se poradit? Máte zájem o zpracování cenové nabídky? Neváhejte nás kontaktovat.

Tel: 777 030 113, mail: revel@revel.cz

© Všechna práva vyhrazena Revel plus s.r.o. - výroba rozvaděčů, elektrikář, revize elektro

webové stránky ANTstudio.cz

Jiráskova 1475,
277 11 Neratovice

tel: 315 684 257
e-mail: rliby@revel.cz
http://www.revel.cz