jste zde: úvodní » Silnoproudé rozvody » Komerční instalace


Komerční instalace

Komerční instalace provádí firma již od začátku svého působení na trhu, a to po celé ČR i SR. Některé projekty jsme úspěšně realizovali i v zahraničí např. ve Švýcarsku nebo Německu. Naši technici i elektromontéři mají velké zkušenosti s náročnými podmínkami provozů, zejména chemických a strojírenských. Podstatnou část pracovní náplně tvoří také instalace v obchodních a kancelářských centrech, nemocnicích, jejich údržba a servis. Díky vlastnímu skladu materiálu a přizpůsobenému zázemí jsme schopni ve velmi krátké době reagovat na potřeby zákazníků, zejména údržeb, 24 hodin denně. Podstatnou část instalací provádíme v nočních hodinách, což je nezbytné například pro obchodní prostory. Servisní práce tohoto druhu provádíme naříklad pro firmy TESCO STORES ČR, a.s. nebo Lidl Česká republika v.o.s. a to v provozovnach po celé České republice, a některé práce i na Slovensku.

Významnou skupinu zákazníků naší společnosti tvoří také bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek, kde provádíme nejčastěji tyto práce:

  • revize společných prostor
  • opravy a instalace systému domácích telefonů
  • instalace zařízení pro zvýčení bezpečnosti - přístupové a kamerové systémy
  • výměny stoupacích vedení

Právě výměna stoupacích vedení bývá často opomíjena, přitom v mnoha domech jde o rozvody nevyhovující, desítky let staré, které pro obyvatele představují provozní, ale i bezpečnostní riziko. Naše firma disponuje silným personálním a technickým zázemím, proto jsme schopni realizovat tyto výměny během jediného dne, bez ohledu na počet podlaží domu. Dopad na obyvatele se tím minimalizuje. Jsme smluvní certifikovaný partner PRE.

Potřebujete se poradit? Máte zájem o zpracování cenové nabídky? Neváhejte nás kontaktovat.

Tel: 777 030 144, 777 030 111 , mail: revel@revel.cz

Instalace osvětlení
Instalace v průmyslových provozech

© Všechna práva vyhrazena Revel plus s.r.o. - výroba rozvaděčů, elektrikář, revize elektro

webové stránky ANTstudio.cz

Jiráskova 1475,
277 11 Neratovice

tel: 315 684 257
e-mail: rliby@revel.cz
http://www.revel.cz